Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket Hakkında

Yedigünmoda Nepa Group Şirketidir.

 

Yedigünmoda Alışveriş

Yedigünmoda, sezonun en son trendlerini ve giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar alanında sezon ürünlerini bulabileceğiniz bir online moda merkezidir. Yedigünmoda markalı koleksiyonumuza dilediğiniz an, dilediğiniz yerden ulaşarak günün modasını yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Hızlı Teslimat

Sezonun en moda ürünlerine en hızlı şekilde sahip olabilmeniz bizim önceliğimiz. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir ve en fazla 72 saat içinde size ulaşır.

 

7/24 Hizmet

Yedigünmoda'ya haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. İster destek@yedigunmoda.com adresinden bize yazın, ister 02125046697 numaralı telefondan dilediğiniz zaman bizi arayın. Bekliyoruz!

 

Güvenli Alışveriş

Yedigünmoda'da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Yedigünmoda'da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve Yedigünmoda'dan güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

 

Google+