ÜYE GİRİŞİ | YENİ ÜYELİK
Şifrenizi mi unuttunuz?
ÜYE OL | ÜYE GİRİŞİ
      Üyelik Kuralları

Genel Yazı..      
İptal ve İade Koşulları

İADE İŞLEMLERİ

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade talebinizle ilgili Yedigünmoda Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, Aras Kargo ile (Yedigünmoda ödemeli) geri gönderebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturasıyla eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yedigünmoda iade adresine göndermelisiniz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.

İade işleminizi başlatabilmemiz için 0534 521 84 92 veya 0553 362 12 55 numaralı telefondan Yedigünmoda Müşteri Hizmetleri'ni aramanız ya da yedigunmoda@gmail.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ürün iade adresi: Maltepe Mh. Davutpaşa Çiftehavuzlar Cd. Haydarbey Sanayi Sitesi No: 9  Kat:1 Zeytinburnu / İstanbul

Ürün para iadesi iki şekilde yapılmaktadır 

1- Gönderdiğiniz ürün tutarında üyeliğinize tanımlanan HEDİYE ÇEKİ  ile yeni bir sipariş verebilirsiniz.
2- Gönderdiğiniz ürün tutarının para iadesi için ise 24 haneli Iban numaranızı yedigunmoda@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.
  

Satın aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade etmem gerekiyor?

Ürününüzü teslim aldığınız andan itibaren 7 gün içerisinde iade prosedürünü takip ederek iade edebilirsiniz.
 
 
İade edilemeyen ürünler nelerdir?

Hijyenik nedenlerden dolayı küpe, iç çamaşırı, çorap, mayo gibi ürünlerin iadeleri yapılmamaktadır.
Giyim ürünleri kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.
Dış ortamda giyilmiş, üst yüzeyi kullanımdan dolayı kırışmış, tadilat görmüş ve kutusuz ayakkabıların iade işlemi yapılmamaktadır.
Üründe ve ürün ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 
 
İade edeceğim ürünü hangi adrese göndereceğim?

Ürün iade adresi: Maltepe Mh. Çiftehavuzlar Cd. No: 9 / 69  Zeytinburnu / İstanbul
 
 
İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?
 
Hayır, Aras Kargo ile göndereceğiniz ürünleri yedigunmoda ödemeli gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile göndereceğiniz iadelerde kargo bedeli ne kadar olursa o bedel iadenizden düşülecektir.

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilecektir ve ürün bedeli  hesap numaranıza iade edilecektir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca para iadesi yedigunmoda@gmail.com adresine gönderdiğiniz 24 haneli Iban numarasına gönderilir. Her ayın 5'i ve 20'sinde ise iade işlemeleri gerçekleşmektedir.
 
 
Satın aldığım ürün kusurlu ise nasıl iade edebilirim?

Yedigünmoda'da sizi mağdur etmemek adına tüm ürünler kalite kontrolünden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşırsanız iade prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir.
 
 
Siparişim iptal edildikten ne kadar süre sonra para iade işlemi gerçekleşir?

Sipariş iptal talebinize istinaden, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilir ve ürün bedeli hesabınıza iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca para iadesi yedigunmoda@gmail.com adresine gönderdiğiniz 24 haneli Iban numarasına gönderilir. Her ayın 5'i ve 20'sinde ise iade işlemeleri gerçekleşmektedir.
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır